május 21-én lezajlott a Medicina 2000 tisztségviselő választása, újabb 3 évre kapott bizalmat a jelenlegi elnök. Mindemellett a vezetőség új elnökhelyettest és több új elnökségi tagot is köszönthet a soraiban, valamint az idei Járóbeteg Szakellátási Konferenciáról is szó esett a Közgyűlésen. A Medicina 2000 Poliklinikai és Járóbeteg Szakellátási Szövetség...



